ART / Oil paintings / Oil painting 13252257
nr 1325 2257
Johan A Wattberg
(f. 1978), Sverige
Johan A Wattberg (b. 1978), Sweden. "Ty honom är döden kär, Thorsten Flinck", signed. Oil on canvas, 81x65 cm,
OIL PAINTING, "Ty honom är döden kär, Thorsten Flinck", Signerad. Olja på duk, 81x65 cm
Johan A Wattberg, Swedish artist born 1978.
700
SEK 300
Monday May 11 2020
at 19:23:48
11/5 19:18:48